Saints Row The Third Reamstered - náhledovka

Saints Row: The Third Remastered dorazí na platformu Steam

3. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vylepšený třetí díl se po roce dočká rozšíření o další platformu. Informaci potvrdili sami vývojáři na svém twitterovém účtu.

Saints Row: The Third Remastered byl vydán pro PC (exkluzivita pro Epic Games Store), PlayStation 4 a Xbox One 22. května loňského roku. Přepracovaný třetí díl nabízí znatelně vylepšenou grafiku, osvětlení, vizuální efekty a také mnoho nových textur a modelů. Součástí vylepšeného dílu je i kompletní nabídka všech rozšíření, která byla doposud vydána. Hra obsahuje do dnešních dnů tři velké expanze a asi třicet menších DLC s převážně estetickými doplňky.

Saints Row: The Third Remastered bude na platformě Steam k dispozici přesně po roce od vydání na Epic Games Store, tedy 22. května 2021. Cena zatím nebyla oficiálně stanovena, ale očekává se podobná cenovka jako na Epic Games Store, tedy přibližně 1 050 Kč (40 euro). Již nyní si titul můžete přidat do svého seznamu přání.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.