Scarf – úvodka

Scarf si budete moct nadělit rovnou pod stromeček

4. 12. 2021
Zdroj náhledu: Uprising Studios

Po psaní všech těch novinek ohledně dalších herních odkladů je pro změnu dobrý pocit být také jednou poslem dobrých zpráv. Roztomilá akční adventura Scarf nám nedávno odhalila více ze svého kouzelného světa, ale datum vydání si prozatím ponechala pro sebe. Nyní však konečně známe pevný den, kdy zavítáme do nádherné říše s cílem polapit všechny vzpurné duše tvořící si vlastní světy. Scarf vyjde těsně před nadílkou 23. prosince na PC, takže ideální doba zpříjemnit si čekání na Ježíška.

Zdroj: Uprising Studios

Scarf nám bude prezentovat příběh o smyslu toho, být pravým hrdinou. V roli lovce duší budete luštit logické hádanky a překonávat nejrůznější překážky. Nebudete na to ovšem sami. Po boku… tedy spíše kolem krku budete mít věrného dračího společníka. Ukryt do podoby multifunkční šály vám bude nápomocen v různých formách – jako kluzák, lano, vystřelovací guma či jako křídla pro vyšší skok. Cestováním po různých světech třeba jednoho dne přijdete na to, co přesně znamená být hrdinou.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.