Scarf se po třech letech připomíná, bohužel stále bez data vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Uprising Studios

Co pro vás znamená být hrdinou? Mít velké svaly, pomáhat babičkám s těžkými taškami a převádět je přes přechod, nebo tu prostě pro někoho být? Dobrodružná a emotivní hra Scarf bude řešit přesně tuto otázku. Vydáte se v roli drobného stvoření na cestu několika různými světy, abyste naplnili svůj osud a stali se hrdinou… nebo se naopak vzepřete osudu a půjdete vlastní cestou? Co pro úspěch bude nutné vykonat, je ve hvězdách a přijít si na to budete muset už sami.

Scaf – prostředí
Scaf – multifunkční šála

Zdroj: Uprising Studios

Příběh se bude točit kolem jakéhosi lovce vzpurných duší, které si vytváří vlastní světy. Na vás bude je polapit s pomocí svého věrného dračího parťáka ukrytého za rudou multifunkční šálu. Díky němu zvládnete překonat nejrůznější překážky, protože se drak dokáže transformovat do různorodých objektů, jako je například kluzák, provaz, křídla a další formy, které budete postupně nalézat a učit se je právě ve výše zmíněných světech.

Cesta to nebude jednoduchá a čekají na vás hádanky a logické puzzly, které vám mají lapení duší lehce ztížit. Zároveň vám však napomohou k objevování bohaté mytologie a při úspěšném sesbírání všech sběratelských předmětů nám vývojáři slibují odemknutí alternativního konce.

Zdroj: Uprising Studios

Scarf je ve vývoji už nějaký ten pátek, a i když jsme se po dlouhé době dočkali krásné ukázky gameplaye, datum vydání je nám stále neznámo. Titul by měl vyjít ještě tento rok na PC, nám však nezbývá nic jiného než trpělivě čekat a doufat, že se ani Scarf nedostane na už tak obsáhlý seznam her, které jsou odloženy na budoucí rok.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn