CRAVE – úvodka

Slovenský titul CRAVE představí lovecké instinkty

17. 5. 2022
Zdroj náhledu: Hang The Eyelids

Na Slovensku vzniká další zajímavý projekt jménem CRAVE. Tentokrát si autoři ze studia Hang The Eyelids zvolili 2D plošinovku s ručně kresleným prostředím, které budete prozkoumávat pomocí svých loveckých instinktů. Hrát totiž budete za neohroženého vlka s ostrými tesáky a drápy, bystrým čichem i sokolím zrakem. Do cesty se vám postaví nepřátelé z řad lidí, ale i dalších monster, jejichž požíráním získáte jejich schopnosti.

Zdroj: Hang The Eyelids

Příběh by se měl točit kolem kdysi prosperující ostrovní říše Foghorn, která se kvůli přílišným ambicím ocitla na pokraji zániku. Po okolí se potulují divoké bestie a všudypřítomný strach. Kreslené prostředí nabídne temnou atmosféru rozpadající se země, kde špína, marnost a smrt číhají na každém kroku. V soubojích vám budou pomáhat talismany pro přizpůsobení vašeho preferovaného stylu. Právě boj zde má být náročný, aby představoval výzvu i pro ty nejostřílenější hráče.

CRAVE zatím nemá přesné ani přibližné datum vydání, ale údajně bychom se snad brzy měli dočkat hratelné demoverze.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.