Sonic Prime – 2. série

Sonic Prime se vrátí ke konci tohoto roku

19. 1. 2023
Zdroj náhledu: @sonic_hedgehog

Jestli byl pro některou franšízu rok 2022 úspěšný, je to právě ikonický modrý ježek od Segy. Pro Sonica byl minulý kalendářní rok skutečně plodný, za což může jednak velmi dobře přijatá filmová adaptace, vydání her Sonic Frontiers a Sonic Origins, a v neposlední řadě také animovaný seriál Sonic Prime. Jak je vidět, Sonicova popularita se postupně rozrůstá i mimo publikum, které jej zná z kultovních videoher svého dětství. Seriál Sonic Prime vznikl ve spolupráci s Netflixem a jeho osm dílů bylo odvysíláno v období před vánočními svátky. Fanoušci však zažili hořké zklamání, když první sérii v tom nejlepším ukončily titulky a krátké ukázky chystaného pokračování. Fanoušci se tak automaticky začali pídit po druhé sérii, ale první odpověď jim byla dána až dnes.

Oficiální účet na Twitteru pod názvem Sonic the Hedgehog potvrdil, že druhá série se na naše obrazovky dostane někdy koncem tohoto roku, a soudě podle přiloženého obrázku můžeme předpokládat, že se v ní konečně dočkáme více scén se Sonicovým největším rivalem, Shadowem. Sonic Prime Season 2 se pravděpodobně více zaměří na vztah těchto dvou diametrálně odlišných povah a snad uvidíme jejich společnou cestu za nápravou roztříštěné reality. Je skvělé, že bude Shadowovi dán větší prostor nejen v animovaném seriálu, ale nezapomeňte rovněž na film Sonic the Hedgehog 3, který je v produkci a jehož premiéra je stanovena na 20. prosince 2024. V něm by se měl černo-červený ježek konečně ukázat v plné kráse. Bude to velkolepé!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.