Palianytsia-–-logo

Společnost Frogwares odhalila existenci své další hry

20. 5. 2022
Zdroj náhledu: Frogwares

Projekt zatím nemá oficiální název, ale ukrajinské studio, které plánuje přesunout své vývojáře do bezpečí s pomocí megagrantu od Epic Games, jej označuje jako projekt Palianytsia. Spolu s tímto pracovním názvem zveřejnilo studio Frogwares čtyři koncepční obrázky, které přibližují hru, o níž říká, že je „směsicí eldritch hororu v kombinaci s tajemstvím viktoriánské éry“. Podle společnosti je hra určena pro fanoušky seriálu Sunken City a Sherlocka Holmese.

Tímto způsobem odhalujeme naši hru, abychom lidem ukázali, že jdeme kupředu, a také jako jasný prostředníček těm, kteří si mysleli, že mohou vstoupit do naší země v naději, že naruší a zničí naše životy,“ uvedl v tiskové zprávě ředitel komunikace společnosti Frogwares Sergej Organesjan.“

I když je to stále výzva, dříve vše, co jsme během války zahájili, byly existující projekty, které bylo třeba dokončit. Nyní vytváříme něco téměř úplně od nuly, což je za těchto okolností mnohem obtížnější, takže jsme museli rozumně zvážit, co je pro nás reálné. Tento nápad byl schválen právě z tohoto důvodu, protože je to něco, čeho může náš současný tým a nastavení dosáhnout ve srovnání s předprodukcí jiného titulu s otevřeným světem, což je to, co jsme dělali před válkou.

Název Palianytsia je pro Ukrajinu symbolický, protože je považován za součást naší národní kuchyně. Ale je to také ekvivalent fonetického Dark Souls pro Rusy, kteří to neumí správně vyslovit, když se snaží vydávat za Ukrajince. Proto se nyní často používá v terénu jako test k rychlé identifikaci možné příslušnosti neznámých osob.“

Spolu s touto tiskovou zprávou vydalo studio Frogwares také úplné prohlášení o oznámení hry, probíhající válce na Ukrajině a důvodech, proč muselo studio opustit svou hru s otevřeným světem a zaměřit se na tento nový projekt.

Zdroj: Frogwares

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.