Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Like a Dragon Infinite Wealth – legendy spolu

Like a Dragon: Infinite Wealth aneb připravte si hromadu kapesníků

Osobně se nepovažuji za nějak extra emočního člověka, kterého by dokázalo cokoliv rozhodit… brečel jsem jen u konce Mass Effectu. Image velkého kluka jsem si bedlivě střežil až do chvíle, než jsem se setkal s dílem od japonských tvůrců z Ryu Ga Gotoku Studio, autorů známé série Yakuza, nyní přebrandované na Like a Dragon, a od […]

19. 2. 2024
Space Punch 1 – úvodka

Space Punch 1 – recenze

Space Punch 1 je prvním dílem ze čtyřdílné prozatímní série. Příběh pojednává o cestě dvou obyčejných mužů, kteří se rozhodnou bojovat proti zločineckým organizacím. Jedná se o akční sci-fi, které nám přináší španělský tvůrce známý pouze pod pseudonymem ZD.

19. 2. 2024
Voice Love On Air – logo

Voice Love on Air vychází v březnu na Steam

Voice Love on Air, na jehož brzké vydání na platformách Steam a Nintendo Switch jsme nedávno upozornili, má nyní pevně stanovené datum uvedení. Jedná se o vizuální román, který se soustředí na rozvoj romantických vztahů mezi mužskými postavami.

16. 2. 2024
Forza Motorsport – logo

Forza Motorsport – návrat skvělé série?

Ve světě videoher se v různých žánrech vyjímají určité tituly. Když se řekne FPS, mnoho lidí si představí sérii DOOM, v RPG to může být Warcraft a u RTS hry jako Total War. V kategorii závodních hříček není volba tak jednoznačná, neboť bych zmínil tři klíčové série: Need for Speed, Gran Turismo a Forza.

12. 2. 2024
Mass Effect – další pvodka

Oficiální kniha koktejlů pro Mass Effect se blíží

Mass Effect se řadí mezi nejoblíbenější série vývojářského studia BioWare, taktéž známého díky úspěšnému Dragon Age. Přestože fanoušci netrpělivě očekávají novinky o připravovaném pokračování, které by mělo dorazit v nadcházejících letech, vydavatel Insight Editions odhalil plány na oficiální koktejlovou knihu.

11. 2. 2024
Muzeum 2 – úvodka

Muzeum 2 – recenze

Muzeum 2 je druhým svazkem dokončené trilogie, která opět sleduje temné osudy detektiva Hisašiho Sawamury, jenž musí čelit nebezpečnému individuu. Tento psychologický skvost si můžeme vychutnat díky Nakladatelství Crew, které jej u nás distribuuje.

8. 2. 2024

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.