Star Wars Outlaws - Cover

Star Wars Outlaws zítra odhalí nový příběhový trailer

8. 4. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Připravovaná akční adventura v otevřeném světě Star Wars Outlaws se více poodhalí již tento týden. Massive Entertainment a Ubisoft totiž chystají nový příběhový trailer, který nám řekne něco o příběhu i jeho zasazení, a doufejme, že se dozvíme také konkrétnější datum vydání.

Začátkem letošního roku jsme se nicméně dočkali krátké herní ukázky, takže je otázkou, co konkrétně nám nový trailer má ukázat. S určitostí víme, že Star Wars Outlaws bude akční adventurou v otevřeném světě, který by měl být rozsáhlejší než například u Star Wars Jedi: Survivor. Ubisoft toto odhalení nazývá „světovou premiérou příběhového traileru“, takže jsme na obsah rozhodně zvědaví. Novina nabídne zápletku hlavní hrdinky Kay Vess, která se ocitne ve válce mezi řádem Jedi a Sithy. Vaše rozhodnutí určí nejen váš osud, ale i osud celé galaxie. Připravovaný příběhový trailer by tak mohl o hlavní postavě poodhalit více detailů.

Připravovaný příběhový trailer bude konkrétně odhalen již zítra 9. dubna v 18:00 našeho času. Poslední úniky hovoří o tom, že titul by měl vyjít koncem letošního roku. Očekávají se verze pro PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.