Warhammer 3 náhled

Tři části do DLC pro Total War: Warhammer 3 budou k dispozici samostatně

8. 4. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojáři ze studia The Creative Assembly si nejspíš vzali ponaučení z předchozího vydání DLC pro Total War: Warhammer 3, Shadows of Change. To schytalo vlnu kritiky od fanoušků, jelikož nastavená cena neodpovídala obsahu, který DLC nabízelo. Naštěstí hráčská podpora nezahálela a obsah byl do Shadow of Change přidán. Usmiřování fanoušků tímto však neskončilo, jelikož studio oznámilo, že nové rozšíření Thrones of Decay se zaměřuje na tři herní armády a všechny budou k dispozici ve třech samostatných částech.

Šéf komunity Total War Adam Freeman se vyjádřil, že i když s vývojem Thrones of Decay začali již před rokem, jejich představy se od té doby změnily. Původně chtěli dát DLC jako jeden velký balíček, avšak po rozhovoru s hráči zjistili, že mnoho lidí preferuje menší balíčky s nižší cenou. Celkově se tak budou rozšiřovat soupisky Impéria, Nurglů a Trpaslíků. Pokud budete chtít všechny tři díly dohromady, vyjde vás celkové rozšíření na 22,92 €. Jestli máte zájem pouze o jednu nebo dvě z těchto částí, můžete si je koupit za 8,99 € za kus. Navíc při koupi na Steamu dostanete 15% slevu na další balíčky, pokud se rozhodnete sadu dokoupit později.

Tato nabídka je však uvedena pouze jako jednorázová akce. A tak než abychom čekali takto mohutná DLC v podobných balíčcích, dostaneme spíše menší rozšíření. Vývojáři nám oznámili, že současným záměrem je vyhnout se vytváření něčeho velkého, aby byla udržena bilance poměru cena/kvalita.

Série Total War byla vytvořena společností Creative Assembly. Vydavatelem hry se stala společnost Sega a tituly vycházely především na platformu Windows. Jedná se o tahovou strategii, která se odehrává v prostředí lidské historie a událostí. Od roku 2000 prozatím vyšlo přes deset základních dílů, nemluvě o tom, že každý díl dostal několik vlastních rozšíření.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.