Suicide Squad: Kill the Justice League zřejmě čeká odklad

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Rocksteady Studios

A máme tu další odklad. Tentokrát přišla zpráva o tom, že se letos pravděpodobně nedočkáme akční střílečky v otevřeném světě, ve kterém se postavíte na stranu záporáků a budete se snažit zničit Ligu spravedlnosti, které podlý Brainiac vymyl mozek. Titul Suicide Squad: Kill the Justice League měl ještě tento rok nabídnout čtyři hratelné postavy padouchů od DC, jako je Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang a King Shark.

Bloomberg na Redditu uvádí, že se titul odkládá na rok 2023. Důvodem zpoždění jsou zřejmě komplikace s vývojem hry v pandemické době a další obecné obtíže. Větší detaily nejsou zatím známy – Rocksteady Studios se k odkladu doteď nevyjádřilo. Minulý týden však generální ředitel Warner Media, Jason Kilar, na svém twitteru napsal, že se letos chystají vydat celou řadu očekávaných her. K tomuto tweetu přidal obrázky Hogwarts Legacy a Gotham Knights… Suicide Squad bylo vynecháno, což už zřejmě byl první náznak chystaného odkladu. Budeme si však muset počkat na oficiální vyjádření autorů.

Suicide Squad: Kill the Justice League bylo poprvé oznámeno v roce 2020 pár obrázky a logem. Později byl vydán první trailer a až do dnešního dne se sem tam objevilo pár náznaků o jeho vývoji. Fanoušci Rocksteady Studios jsou nejspíše zklamaní, protože jde o první hru takřka po osmi letech, co studio naposledy vydalo Batman: Arkham Knight v roce 2015.

Superhrdinové budou mít do svých hlav zakomponované výbušniny, které při jakémkoli náznaku vzdoru explodují. Proto na scénu přichází Sebevražedný oddíl, aby tuto hrozbu eliminoval, co nejdříve to bude možné. Hra je postavena na online kooperaci až čtyř hráčů, přičemž každá postava nabídne svou unikátní sadu schopností, pohybů a dovedností. Nevěšte hlavu, Suicide Squad: Kill the Justice League si zahrajete i sólo, společně s umělou inteligencí, která se postará o zbylé postavy (alespoň vám nikdo nevyfoukne Harley Quinn, že?).

Zdroj: techraptor.net, bnnbloomberg.ca

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn