Super Mario Oreos – limitované Oreo sušenky

Své Oreo sušenky bude mít i Mario

27. 6. 2023
Zdroj náhledu: Nintendo

Poté, co se minulý týden konala prezentace Nintendo Direct, bylo mnoho fanoušků Maria dozajista potěšeno herními novinkami. Nebavme se však o videohrách, nýbrž o nově navázané spolupráci Nintenda spolu s Oreo sušenkami, které po vzoru dřívějších kolaborací s Pokémony či Xboxem nabídnou další limitovanou edici na motivy Super Mario. Na sušenkách se má objevit hned šestnáct postav či předmětů z tohoto univerza včetně Maria, Luigiho, Yoshiho, Bowsera, Super Mushroom, Fire Flower, Super Star a dalších. Princezna Peach se na žádné ze sušenek nevyskytuje, protože ji Bowser v rámci této marketingové kampaně opět unesl.

Balíčky Super Mario Oreo se začnou prodávat od 10. července 2023 online na webových stránkách, ale k sehnání mají být po celém světě u různých obchodníků nejen velkých formátů. Nedočkavci už nyní mohou zadat předobjednávku, jejíž cena začíná na 4,99 dolarech, což je něco málo přes sto korun českých. Aby se částečně předešlo nepříjemné situaci z roku 2021, kdy někteří prodávali limitovanou edici s Pokémony za směšně vysoké částky na internetu, je stanovena limitace jednoho balíčku na objednávku. Prozatím nevíme, v rámci jakého časového úseku bude Super Mario Oreo k dostání, ale být vámi, s koupí bychom neváhali.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.