Limitovaná edice Oreo s příchutí Xboxu?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Microsoft

Člověk je tvor vskutku vychytralý, především co se týče vynalézavosti ve stále rostoucím herním průmyslu. Už jsme zažili zajímavá spojení dvou značek, jejichž spolupráce vyústila v arašídové máslo speciálně pro hráče, nejrůznější kolekce tenisek – dokonce i těch virtuálních –, oblečení, speciálních nápojů a mnoha dalších. Microsoft si řekl, že když své Oreo sušenky mohou mít Pokémoni, proč by je nemohl mít také on. Dámy a pánové, představujeme vám Oreo sušenky s tematikou Xboxu, které nejenže dobře chutnají, ale za jejich nákup vás ještě dokonce odmění exkluzivními cenami.

V Microsoftu se toho nebojí, protože tato spolupráce je jen další jehla v kupce sena. Xbox se ve druhé polovině minulého roku spojil se značkami Doritos a Rockstar Energy Drink pro propagaci Halo, The Elder Scrolls a PUBG. Oreo sušenky mají rovněž propagovat exkluzivní obsah, jako jsou cheat kódy, přímo v balení. Pokud se vám podaří rozluštit a správně zadat symboly, můžete si odemknout balíčky brnění a vzhledy vozidel pro oblíbené tituly jako Forza Horizon 5, Sea of Thieves a Halo Infinite. To stále není vše, Horste! 1. února 2023 na stránkách oreo.eu startuje mega soutěž se slosováním o konzoli Xbox Series S, o předplatné do Xbox Game Passu, o Xbox Stereo Headset či jedinečný VIP zážitek pro dva – jízdu v Porsche na závodním okruhu v Barceloně, včetně ubytování a letenek. Stačí se zapojit s hashtagem #UnlockPlayfulness.

Limitovanou edici Oreo sušenek si budete moct zakoupit také u nás. Akce proběhne ve dvaceti dvou zemích Evropy v průběhu ledna až do vyprodání zásob. Sušenky na sobě ponesou logo Xboxu i jedinečný motiv tlačítek ovladače.

Zdroj: news.xbox.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn