Xbox – Oreo

Limitovaná edice Oreo s příchutí Xboxu?

10. 1. 2023
Zdroj náhledu: Microsoft

Člověk je tvor vskutku vychytralý, především co se týče vynalézavosti ve stále rostoucím herním průmyslu. Už jsme zažili zajímavá spojení dvou značek, jejichž spolupráce vyústila v arašídové máslo speciálně pro hráče, nejrůznější kolekce tenisek – dokonce i těch virtuálních –, oblečení, speciálních nápojů a mnoha dalších. Microsoft si řekl, že když své Oreo sušenky mohou mít Pokémoni, proč by je nemohl mít také on. Dámy a pánové, představujeme vám Oreo sušenky s tematikou Xboxu, které nejenže dobře chutnají, ale za jejich nákup vás ještě dokonce odmění exkluzivními cenami.

V Microsoftu se toho nebojí, protože tato spolupráce je jen další jehla v kupce sena. Xbox se ve druhé polovině minulého roku spojil se značkami Doritos a Rockstar Energy Drink pro propagaci Halo, The Elder Scrolls a PUBG. Oreo sušenky mají rovněž propagovat exkluzivní obsah, jako jsou cheat kódy, přímo v balení. Pokud se vám podaří rozluštit a správně zadat symboly, můžete si odemknout balíčky brnění a vzhledy vozidel pro oblíbené tituly jako Forza Horizon 5, Sea of Thieves a Halo Infinite. To stále není vše, Horste! 1. února 2023 na stránkách oreo.eu startuje mega soutěž se slosováním o konzoli Xbox Series S, o předplatné do Xbox Game Passu, o Xbox Stereo Headset či jedinečný VIP zážitek pro dva – jízdu v Porsche na závodním okruhu v Barceloně, včetně ubytování a letenek. Stačí se zapojit s hashtagem #UnlockPlayfulness.

Limitovanou edici Oreo sušenek si budete moct zakoupit také u nás. Akce proběhne ve dvaceti dvou zemích Evropy v průběhu ledna až do vyprodání zásob. Sušenky na sobě ponesou logo Xboxu i jedinečný motiv tlačítek ovladače.

Zdroj: news.xbox.com

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.