Pokemon GO igdb

Pokémon sušenky od OREO

9. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Před několika měsíci, společnost Mondēlz skrze sušenky OREO, lehce navnadila fanoušky Pokémon komunity. Myšlenka byla, že by se OREO mohlo spojit s Pokémon značkou v jeden produkt a dali by vzniknout Pokémon sušenkám právě od OREA. Tato myšlenka se doopravdy stává realitou.

Nová limitovaná edice sušenek se bude skládat ze šestnácti unikátních balení, která budou obsahovat například pokémony Pikachu, Bulbasaur, Charmander nebo Squirtle a mnoho dalších. Každý balíček sušenek bude jinak složité získat. Je jisté, že milovníci Pokémonů je budou chtít posbírat všechny. Například balíček s pokémonem Mew bude jeden z nejtěžších k získání.

Ti největší sběratelé mohli začít předobjednávat balíčky OREO sušenek již včera, tedy 8. září. V obchodech v různých zemích by sušenky měly být k dispozici již od 13. září. Jelikož to je limitovaná edice, možné je bude koupit pouze do vyprodání zásob. Poté už k dispozici nebudou.

Zdroj: comicbook.com

Tagy:

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.