Terminator survival project

Terminator Survival Project – oznámení

9. 7. 2022
Zdroj náhledu: Nacon

Věrný svým slovům „Já se vrátím“ se Terminátor opravdu vrací a podle dostupných informací se máme na co těšit. Společnost Nacon oznámila projekt Terminator Survival Project, což je patrně zatím pracovní název. Jedná se o hru z univerza Terminátora, která by měla být vůbec první hrou v tomto světě, v níž bude hratelnosti dominovat zejména survival aspekt.

Svět, ve kterém se Terminátor sám o sobě odehrává, je velmi poutavý. Tím spíše je až zarážející, že původně se mělo jednat o malý a levný snímek, za kterým stáli tři lidé (James Cameron, Gale Anne Hurd a William Wisher). Obyčejný filmík z roku 1984, kterému nikdo zprvu nedával velké naděje. Sci-fi se strojem z budoucnosti, který má za úkol splnit to, nač byl naprogramován, tedy zničit svůj cíl. Film, od kterého nikdo nic nečekal, ale který se stal novým fenoménem a přinesl ještě větší slávu Arnoldu Schwarzeneggerovi a celosvětovou proslulost Jamesi Cameronovi.

Zatím je na světě pouze opravdu malá upoutávka na tento projekt. Jsou zde patrné brýle až náramně podobné těm brýlím, které měla Sarah Connorová z Terminátora 2. Poté se v pár následujících okamžicích objevuje Terminátor.

„Hra se odehrává v postapokalyptickém otevřeném světě a obsahuje originální příběh, který navazuje na události oficiálních filmů. Hrajete za skupinu přeživších nukleární apokalypsy, kteří bojují o přežití v období mezi Soudným dnem a vznikem odboje Johna Connora,“ říká milánské studio Nacon.

Zatím je na světě pouze opravdu malá upoutávka na tento projekt. Jsou zde patrné brýle, které se až náramně podobají brýlím, které měla Sarah Connorová z Terminátora 2. Načeš se v pár následujících okamžicích objevuje Terminátor.

„Hra se odehrává v postapokalyptickém otevřeném světě a obsahuje originální příběh, který navazuje na události oficiálních filmů. Hrajete za skupinu přeživších nukleární apokalypsy, kteří bojují o přežití v období mezi Soudným dnem a vznikem odboje Johna Connora.“ - říká milánské studio Nacon.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.