The CREW Motorfest – logiášek

The Crew Motorfest slaví velký úspěch

21. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Ubisoft oznámila, že nejnovější počin The Crew Motorfest je jejich nejlépe hodnoceným dílem, a to jak u herních kritiků, tak i samotných hráčů. Podle slov společnosti se tento úspěch dokázal podepsat také na celkovém počtu prodaných kopií, avšak přesná čísla Ubisoft nesdělil.

„Jsme nadšeni z ohlasů, které překonaly všechny rekordy série, a chceme poděkovat naší komunitě za neuvěřitelnou podporu,‘‘ řekl Ahmed Boukhelifa, výkonný ředitel společnosti Ubisoft Ivory Tower. „Spuštění hry je teprve začátek: na dlouhou dobu již máme naplánované aktualizace s novými tématy a zážitky a velmi silnou podporu pro bezplatný i placený obsah,‘‘ dodal.

Od roku 2014 se k sérii připojilo již více než 40 milionů hráčů a letos v červenci, více než pět let po uvedení The Crew 2 na trh, překonala hra rekordy v průměrném měsíčním počtu uživatelů. Je tedy vidět, že vydání nového The Crew Motorfest zapříčinilo to, že se velký počet hráčů vrátil ke starším dílům série.

The Crew Motorfest je k dispozici na Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC (Epic Games Store a Ubisoft Store). Naši recenzi si budete moci na webu přečíst již brzy.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.