Starfield - přistávající loď

Starfield si zahrálo celkově již 10 milionů hráčů

20. 9. 2023
 

Určitě se nedá už moc pochybovat o tom, že i přes své nedostatky je Starfield nejúspěšnější hrou od Bethesdy, což také potvrzuje další milník, který titul překonal. Starfield si celkově zahrálo již 10 milionů hráčů, což je nejvíce v historii Bethesdy za tuto dobu, a jak se zdá, toto číslo rozhodně není konečné.

Není to nicméně jediný úspěch, který nové vesmírné RPG slaví. Před časem jsme psali o tom, že titul dokázal překonat rekord Skyrimu v počtu současně hrajících hráčů. Naopak, na metu Falloutu 4 stále Starfield ztrácí poměrně hodně. Musíme si však říci, že za těmito rekordy stojí především přidání hry do předplatitelské služby Game Pass, díky níž se titul dostane k větší hráčské základně. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Kromě Starfieldu však Bethesda připravuje i The Elder Scrolls VI, jenž bude podle posledních informací dostupný pouze pro PC a konzoli Xbox. Bude se tak pravděpodobně jednat o další kousek, který vynechá konzoli Playstation.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.