Zaklínač 3 Divoký hon - Triss Ranuncul

Triss Ranuncul se dočká kannagi figurky

27. 6. 2024
 

Pamatujete si komiks Zaklínač Ronin? Jak jsme se dočkali oblíbeného Geralta z Rivie v japonské mytologii? Tak k němu vyšly i japonské figurky v podobě Ciri, Yennefer a samozřejmě Geralta z Rivie. Nyní se k nim po nějakých těch letech přidá už tradiční nejpodporovanější a nejoblíbenější postava, čarodějka Triss Ranuncul. A to, pozor, sběratelé, nyní nastražte uši, v počtu pouhých 400 kusů za krásných 350 eur. Bez dopravy a beze cla, na to nezapomínejte, protože tam je krásný příplatek.

Každopádně tzv. Triss the Kannagi je oděná v tradičním oděvu doplněném karmínovou hakamou, která ladí s jejími ohnivě zrzavými vlasy. Figurka přitom vypadá, jako by vzdorovala gravitaci, když se vztyčuje mezi dvěma starými dračími sochami – s otevřeným a obnošeným svazkem u svých nohou. S nataženou paží a soustředěným výrazem ve tváři se Triss chystá seslat kouzlo, možná na ochranu svatyně za ní (kterou si tam samozřejmě musíme představit).

Zdroj: CD Projekt Red

Tato socha, vytvořená z ručně malované pryskyřice, má velmi živý vzhled, který působí velmi magicky. Složité detaily jsou vidět všude, od zdobených obtisků na Trissině oblečení až po nádherně zpracované dračí sochy a výzdobu na podstavci. Figurka váží přibližně 4,6 kilogramů a její rozměry jsou 29 x 28 x 40 centimetrů. Dodává se ve třech snadno sestavitelných částech. Důležitá informace zde je, že je figurka ručně malovaná, takže se vzhledově může od ostatních mírně lišit. Nicméně při té limitaci na 400 kusů to vážně nebude asi tak hrozné, ostatně bude pouze pár lidí, s nimiž si ji budete moci poměřit. Takže, zaklínači, kdo všechno už je připravený si ji i za tu trošku větší cenu koupit? Já se osobně přiznám, že jakmile projdu schvalovacím procesem u manželky, bude Triss Ranuncul už doma, tak mi držte palce a rovnou nám řekněte, chcete ji také?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.