Ubisoft přidá multiplayer do hry Watch Dogs: Legion

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Původně se měl městský titul on-line složky dočkat už ke konci roku 2020, konkrétně začátkem prosince. Kvůli důležitým opravám a novým aktualizacím hry pro jednoho hráče se však datum vydání o několik měsíců posunulo. A kdy tedy přijde ten očekávaný den ? Těšit se můžeme už za dva týdny, a to konkrétně 9. března. K dispozici bude kooperace i PvP.

Co bude multiplayer Watch Dogs: Legion obsahovat ?

V první řadě půjde o speciální kooperační mise s názvem Tactical Ops pro až čtyři hráče, v nichž bude velmi důležitá spolupráce celého týmu. Tyto mise budou primárně určené pro ty, co již základní hru mají dohranou a hledají novou výzvu. Pro úspěšnost těchto misí bude nutné přežití všech členů vašeho týmu, jakmile jeden zemře, Tactical Ops mise končí. Součástí budou i nové herní mechanismy.

Dalším režimem, který 9. března do Watch Dogs: Legion zavítá, bude Spiderbot Arena. V něm se hráči utkají proti sobě pomocí dálkově ovládaných mechanických pavouků. Půjde o takovou obdobu klasického deathmatche.

Samozřejmostí bude i volné potulování po Londýně a plnění různých vedlejších aktivit a výzev opět až ve čtyřech hráčích.

Je více než pravděpodobně, že se mulitplayer Watch Dogs: Legion v budoucnu dočká přidání dalších módů pro více hráčů. Více informací a detailnější popis jednotlivých režimů najdete na oficiálních stránkách Ubisoftu.

Watch Dogs: Legion multiplayer dorazí jako bezplatná aktualizace 9. března na PC, PS4 / 5, Xbox One / Series X a S, Google Stadia a Amazon Luna.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn