Assassin's Creed Mirage – assassin

Ubisoft vám může nenávratně smazat neaktivní účet

23. 7. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Pokud máte u společnosti Ubisoft založený účet, do něhož jste se již dlouho nepřihlásili, může se stát, že vám jej nenávratně smaže.

Velkou nevoli vyvolalo u hráčů rozhodnutí Ubisoftu, který zřejmě začal pozastavovat tzv. neaktivní účty. Jedná se o ty účty, do nichž se uživatelé již dlouhou dobu nepřihlásili. Všem dotčeným začala společnost rozesílat e-maily, v nichž se uvádí, že je potřeba se do účtu na Ubisoft Connect přihlásit do 30 dnů a ručně zrušit jeho pozastavení. Pokud tak neučiní, bude postižený účet nenávratné smazán, a to včetně všech her, které byly zakoupeny.

Bohužel není jasné, jak často je potřeba se k účtu přihlašovat, aby se zabránilo jeho pozastavení. Pravděpodobně ale půjde o účty, které zůstávají bez aktivity několik let v kuse. Dle vyjádření ze strany Ubisoftu by mělo jít o účty, které jsou neaktivní čtyři roky a více. Samozřejmě tento krok vyvolal u mnoha hráčů velkou nevoli a hovoří se o tom, zda není v rozporu s podmínkami Ubisoftu. Jak to vidíte vy? Máte nějaký účet, který dlouhou dobu nepoužíváte?

Tagy:

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.