Elden Ring - hrad

Elden Ring by se mohl brzy objevit ve službě Xbox Game Pass

23. 7. 2023
 

Naznačuje to tweet, který na svém twitterovém účtu zveřejnila viceprezidentka Xboxu. Jestli se ale skutečně Elden Ring ve službě objeví, je prozatím otázkou.

První příspěvek byl vytvořen 19. července a skládal se pouze z emotikonu prstene a obličeje, který byl doplněn o hashtag Xboxu. Později byl příspěvek doplněn o fotku s nápisem Elden Ring. To by mohlo samozřejmě značit více věcí, avšak nejpravděpodobnějším scénářem by mohlo být to, že se Elden Ring od FromSoftware objeví již brzy v předplatitelské službě Xbox Game Pass. Nicméně se zatím jedná jen o dohady, a jestli tomu skutečně tak bude, je prozatím otázkou.

Na druhou stranu, viceprezidentka tímto způsobem v minulosti lákala i na jiné hry, které se následně v Game Passu objevily. Můžeme například zmínit Psychonauts 2, Stardew Valley nebo Tunic, tudíž zveřejnění tohoto příspěvku pro Elden Ring určitě něco znamená.. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.