Battlefield intro

Údajně uniklé snímky z Battlefield 6

4. 5. 2021
Zdroj náhledu: ea.com

Herní série Battlefield patří zajisté mezi jednu z nejoblíbenějších FPS multiplayer her a o své prvenství se dělí s Call of Duty. Herní komunita se tak dělí zpravidla na dva tábory, CoD a BF, tedy podobně jako na fanoušky Star Trek a Star Wars. Nově připravovaný Battlefield 6 na sebe upoutal se pozornost o něco dříve, než vývojáři plánovali.

Zdá se, že oba obrázky byly zachyceny z ukázky Battlefield 6 s nízkým rozlišením; jeden vypadá jako filmový snímek a druhý zjevně odhaluje hratelnost a herní HUD. 

Snímky naznačují, že Dice s dalším vstupem do série posouvá Battlefield 6 do modernější doby, možná do blízké budoucnosti. Snímky byly poprvé zveřejněny od uživatele Twitteru Sian92984059.

Opravdový únik nebo záměrné vypuštění?

Opravdový únik, nebo záměrné vypuštění?

Vždy je samozřejmě nejlepší brát uniklé obrázky a fámy s rezervou, ale autenticitu obrázků z Battlefield 6 potvrdil Tom Henderson. „Nechystám se na RT ani sdílet ze zřejmých důvodů… Ale ano, 2 snímky #BATTLEFIELD, které byly za poslední hodinu zveřejněny, jsou skutečné,“ napsal Henderson na Twitteru.

Zdroj: Gamesradar.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.