Vorax - náhled

Vorax – nová hororová hra o přežití

18. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Vorax je nová hororová hra, jež je velmi podobná hře Sons of the Forest. Vorax hráče také nemilosrdně vrhne na tajemný ostrov, kde musí přežít. Fanoušci survival hororového žánru jásají, letos už dostali hry jako Sons of the Forest a remake Resident Evil 4 (vyjde 24. března 2023). Nyní si navíc mohou vyzkoušet i demo této nové indie hry.

IndieGala jež je tvůrcem Voraxu, vydala dnes demo své hry na Steamu. Vorax je podobný titulu Sons of the Forest, protože je to také hororová hra o přežití v otevřeném světě. Ve Voraxu se hráč ujímá role žoldáka, který uvízl na středomořském ostrově. Zde se musíte postavit záhadného patogenu. Vyslaní vojáci dorazili do oblasti, aby ji ovládli. Zdá se však, že se jim to nepodařilo. Hlavní hrdina tak musí dorazit na ostrov, aby vše prošetřil.

Vorax je herní titul pro jednoho hráče, který by mohl stylově i hororově snadno konkurovat nejtemnějším novým hrám roku 2023. Podle vývojářské stránky na Steamu bude mít plná hra velké a propracované prostředí. Měli bychom zde naleznout městské oblasti, jeskyně i kanalizace. Aby hráči přežili na tomto ostrově plném monster, budou nuceni lovit, vařit si jídlo, vyrábět mocné zbraně a vypořádávat se s mechanismy spánku a stresu. Ty jsou nastaveny tak, aby dovedly aspekty přežití do extrému. 

Bohužel, hráči, kteří si chtějí zahrát plnou verzi Voraxu, si budou muset ještě chvilku počkat až do roku 2024. Aktuální demo nabízí jen nepatrný pohled na to, jaká bude plná hra. 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.