Steam Deck OLED – v plné kráse

Vyhrajte Steam Deck OLED sledováním The Game Awards

7. 12. 2023
Zdroj náhledu: steamdeck.com

Kolem letošního The Game Awards se toho děje vskutku hodně, a kromě potenciálně nových kategorií na povrch postupně vyplouvají další a další podrobnosti týkající se večerního přenosu. Zatímco jednotliví vydavatelé i firmy lákají na oznámení svých dosud nezveřejněných projektů či novinek, mnohé fanoušky zajímá, zda se i tento rok bude opakovat rozdávání Steam Decků náhodným sledujícím. Odpověď je jednoznačná. Již desátý ročník The Game Awards 2023 má být velký a tomu musí odpovídat i odměny pro ty, kteří si nenechají ujít živé vysílání z Peacock Theatre v Los Angeles. Každou minutu totiž bude vybrán jeden náhodný divák, který dostane nejnovější Steam Deck OLED (1TB). Abyste se této šance mohli zúčastnit, je nutné se přihlásit na Gleam.io, jakmile odbije půl druhé hodiny ráno, čímž galavečer oficiálně započne, a přenos sledovat. Mezi vyjmenovanými státy s možností lákavou cenu získat se dokonce nachází i Česká republika. Podmínkou je dovršení plnoletosti, a pak už vše závisí na štěstí.

Slavnostní předávání ocenění těm nejlepším titulům letošního roku začíná 8. prosince v půl druhé ráno našeho času. Stream bude možné živě sledovat přes YouTube, Twitch, Facebook, TikTok, platformu X (dříve Twitter), Instagram i Steam. Očekávejte, že přenos by měl trvat asi tři až čtyři hodiny a šušká se, že bychom se měli dočkat něčeho velkého od společnosti Sega, vývojářů z Arkane Studios, a ani Xbox nehodlá zůstat pozadu. Během čekání na večerní příval novinek i adrenalinu můžete zamířit na Steam do sekce výprodeje vítězů z minulého roku i letos nominovaných her za zlomek původní ceny. 

Kompletní seznam nominací The Game Awards 2023 v jednotlivých kategoriích naleznete v soupisce. O titul Hry roku se poperou Alan Wake 2, Baldur's Gate 3, Marvel's Spider-Man 2, Resident Evil, Super Mario Bros. Wonder a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.