Výpadek serverů hry FIFA 21 na PS4

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Neznámá chyba způsobila výpadek serverů hry FIFA 21 na systému PS4 a hráči na systému PS5 mohou mít problémy s připojením ke hře. Kromě toho hráči kvůli tomuto problému nemohou vytvářet ani zápasy FUT.

FIFA 21 je nejnovějším přírůstkem do dlouholeté série fotbalových her od EA. Je zhruba taková, jakou byste od každoročního sportovního vydání očekávali: obsahuje aktualizace soupisek, hrstku nových funkcí a několik povedených grafických vylepšení. Hráči si hru užívají již několik měsíců, ale vypadá to, že prázdninové plány některým hráčům zhatil výpadek serveru.

Proč nefungují servery hry FIFA 21 na systému PS4?

Někteří hráči se možná ptají, co způsobilo výpadek serverů FIFA 21 na PS4. Bohužel zatím nebyl objeven žádná jasná příčina, i když společnost EA uvedla, že si je problému vědoma.

„Prověřujeme zprávy o tom, že se někteří hráči nemohou přihlásit na servery FUT/EA na PlayStation 4,“ stojí v tweetu z FIFA Direct Communication. “Aktualizace bude poskytnuta v tomto vlákně, jakmile bude k dispozici.”

Hráči z celého světa na problém upozornili na Redditu.

Zdá se, že chyba se netýká jen PS4 – jeden z hráčů na PS5 odpověděl tweetem, že se mu nedaří připojit ke hře ani na této platformě. FIFA 21 měla podobné problémy před několika dny; není známo, zda s nimi dnešní potíže souvisejí.

Fifa 21 sad

Zdroj: igdb.com

FIFA 21 znemožňuje vstup do zápasu i na PS4

Hráči se mohli setkat s chybou  Entering Match Disabled. Ta pravděpodobně pramení z trochu jiného problému – na systému PS4 nefungují pouze servery hry, ale společnost EA zakázala i tvorbu zápasů FUT.

Zakážeme tvorbu zápasů ve hře FUT pro hráče na PlayStation 4, zatímco budeme prošetřovat hlášení o problémech s přihlašováním, stojí v následném tweetu z FIFA Direct Communication. Aktualizace budou přicházet, jakmile budou k dispozici. Zatím se tak stále čeká na oficiální vyjádření, co problémy způsobilo a jaká budou řešení do budoucna.

Zdroj: techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn