Wasteland 3 intro

Wasteland 3 a aktualizace plná nadávek

27. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Hra Wasteland 3 od studia inXile Entertainment se těší stále vysoké oblibě. Na Steamu si tato hra vysloužila od doby svého vydání krásných 85 % v uživatelských hodnoceních. V návaznosti na rozšíření Wasteland 3 The Battle of Steeltown, která se má konat 3. června, uvádí InXile Entertainment svou další bezplatnou aktualizaci, patch 1.4.0.

Součástí této aktualizace je modernizace systému zvířecích společníků. To znamená, že i Polly, papoušek, který stále nadává, získá ještě proříznutější pusu, tedy zobák. Vzhledem k tomu, že Polly je silným a charakteristickým zvířecím parťákem, který se už v základní verzi s ničím nepáral, je jen otázkou, co od něj čekat dál.

Wasteland 3 fight

Chovatelská stanice pro zvířecí parťáky

Polly nyní získá schopnost Demoralizace k využití těchto nadávek. Vaši zvířecí společníci budou také nyní mít chovatelskou stanici, do které se vrátí, když je propustíte. Tím, že se vrátí do stanice, se značně usnadní jejich případný opětovný nábor.

Snižují se také limity jednotlivých typů, což znamená, že místo toho, abyste měli jedno od každého zvířete, můžete mít více koz, koček nebo kuřat, s ikonami a zdravotními pruhy, které upozorňují na to, kdo z členů vaší strany má jaké zvíře zahrnuto v jejich portrétech postav.

Pokud jde o společníky, chyby, které znamenaly, že by lidští a robotičtí následovníci mohli někdy zmizet v polovině hry, se konečně opravují, což je další skvělá zpráva. K dispozici je již také samotný náhled na craftovací systém, který bude také součástí aktualizace 1.4.0. Ten vám umožní přeměnit šrot na výbavu včetně nových zbraní, jako je například W.A.S.P. – zbraň, která místo klasických střel vystřeluje vosy.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.