gene shift auto

Z Geneshift je free-to-play Gene Shift Auto

28. 11. 2022
Zdroj náhledu: Nik Nak Studios

Retro střílečka inspirovaná GTA 2, Geneshift, se stává Gene Shift Auto, je free-to-play a nabízí všechno, co se dá od tohoto titulu očekávat. Jak vysvětluje Nik Nak Studios, tedy sólový vývojář Ben Johnson, během vývoje a předběžného přístupu se hra změnila natolik dramaticky, že si zaslouží nový název. Původně se mělo jednat jen o pouhé projíždění po městě. Hra neměla policisty, kteří vás pronásledují, byla bez misí, draftování dovedností a obchodů, ale byla také značně omezena mapou.

Od 28. listopadu bude hra zdarma, tedy free-to-play. „Tento přechod na F2P přivede do naší komunity mnohem více hráčů,“ dodává Johnson. 

Gene Shift Auto je v základu top-down střílečka inspirovaná Grand Theft Auto 2. Příběhová kampaň je stále přístupná pouze hráčům, kteří vlastní DLC deluxe edice.

Titul je v základu top-down střílečka inspirovaná Grand Theft Auto 2. Příběhová kampaň je stále přístupná pouze hráčům, kteří vlastní DLC deluxe edice. Hra je k dispozici ve službě Steam.

Rád bych vás také upozornil na naši probíhající vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát klíče ke službě Steam, deskové hry, knihy a spousty dalších dárků. Více informací naleznete zde.

Zdroj: zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.