Skyrim Logo

Zdá se, že The Elder Scrolls 6 je stále jen v před-produkční fázi

23. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

The Elder Scrolls patří mezi ty vůbec nejpopulárnější herní série. Hry nabízejí svět rozdělený do několika oblastí o ohromných rozlohách a každý titul v této sérii přišel s něčím novým. Svého času tak hry určovaly měřítka RPG s otevřeným světem.

Od vydání stále velmi oblíbené hry The Elder Scrolls V: Skyrim uplynulo již více než deset let. Všichni fanoušci tajně doufají v nový díl série, nicméně se zdá, že Bethesda má očekávanou hru The Elder Scrolls VI stále pouze v před-produkci.  Je také možné, že plná produkce tohoto pokračování začne až po vydání hry Starfield na konci tohoto roku.

Zdroj: Bethesda

The Elder Scrolls V: Skyrim stále mezi TOP nejoblíbenějšími hrami

Poslední díl série, Skyrim, je stále velmi populární a bezpochyby na tom má svou zásluhu také velké množství úžasných modifikací. Titul se dokonce dočkal i nové výroční edice k desátému výročí hry. To, co fanoušci opravdu chtějí, je však The Elder Scrolls VI – další RPG s otevřeným světem od Bethesdy, které zatím nemá odhalený ani název, ani lokaci, ve které by se mělo odehrávat.

Bohužel se fanoušci možná budou muset připravit na ještě delší čekání, protože se zdá, že Elder Scrolls VI je ve studiu Bethesda Game Studios stále pouze ve fázi před-produkce – v této pozici se nacházelo již při svém oznámení před téměř čtyřmi lety. 

To jasně vyplývá to z profilu zaměstnance na LinkedIn, který byl aktualizován tento měsíc a v němž se uvádí, že Bethesda je ve „fázi před-produkce vysoce očekávaného The Elder Scrolls VI“.

Na profilu je dále uvedeno, že Starfield je nyní jedinou hrou, která se plně vyrábí ve studiu Bethesda Game Studios. Je tedy více než jasné, že práce na The Elder Scrolls VI nezačnou dříve, než bude Starfield vydáno. Jediné, co zatím alespoň trochu víme, je, že by se nové The Elder Scrolls VI mohlo odehrávat v Hammerfellu.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.