Activision varuje cheatery

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com

Activision má v poslední době veliký problém s cheatery, kteří neustále kazí hru poctivým hráčům. V Call of Duty: Warzone proběhlo už několik vln banů, avšak neměly veliký úspěch, jelikož cheaterů ve hře neubylo. Hráči hrající podle pravidel jsou již frustrovaní a naštvaní, jelikož požadují dobře fungující anti-cheat, ale ten stále nepřichází.

Včera na svém twitteru studio Activision zveřejnilo výhružnou zprávu, v níž napsalo: „Milí cheateři, milujeme naše hry. Je to naše vášeň. Jsme poctěni, že můžeme vytvářet hry pro ty nejlepší fanoušky na světě. Ne vždy to uděláme správně, ale vždy se snažíme, jak jen nejvíce dokážeme. Cheatování ničí zábavu všem. Nikdo nemá rád cheatery. Našim cílem je dodat vám zábavu a férový herní zážitek. Pro naše vývojáře. Pro naše fanoušky. A hlavně pro všechny Call of Duty hráče. Cheateři zde nejsou vítáni. Nemáme žádnou toleranci pro cheatery. Brzy zjistíte, co tím máme na mysli.“
Nadpisem celé této zprávy bylo „See you tomorrow“, což znamená „Uvidíme se zítra“. Jelikož zpráva byla zveřejněna již včera, znamená to, že dnes je ten den, kdy Activison chce vytáhnou nějaké to eso z rukávu. Velice mě zajímá, co přesně má známé vývojářské a vydavatelské studio na mysli a zda jejich snaha o snížení cheaterů ve hře bude konečně úspěšná.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn