Activision náhled

Activision varuje cheatery

13. 10. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Activision má v poslední době veliký problém s cheatery, kteří neustále kazí hru poctivým hráčům. V Call of Duty: Warzone proběhlo už několik vln banů, avšak neměly veliký úspěch, jelikož cheaterů ve hře neubylo. Hráči hrající podle pravidel jsou již frustrovaní a naštvaní, jelikož požadují dobře fungující anti-cheat, ale ten stále nepřichází.

Včera na svém twitteru studio Activision zveřejnilo výhružnou zprávu, v níž napsalo: „Milí cheateři, milujeme naše hry. Je to naše vášeň. Jsme poctěni, že můžeme vytvářet hry pro ty nejlepší fanoušky na světě. Ne vždy to uděláme správně, ale vždy se snažíme, jak jen nejvíce dokážeme. Cheatování ničí zábavu všem. Nikdo nemá rád cheatery. Našim cílem je dodat vám zábavu a férový herní zážitek. Pro naše vývojáře. Pro naše fanoušky. A hlavně pro všechny Call of Duty hráče. Cheateři zde nejsou vítáni. Nemáme žádnou toleranci pro cheatery. Brzy zjistíte, co tím máme na mysli.“

Nadpisem celé této zprávy bylo „See you tomorrow“, což znamená „Uvidíme se zítra“. Jelikož zpráva byla zveřejněna již včera, znamená to, že dnes je ten den, kdy Activison chce vytáhnou nějaké to eso z rukávu. Velice mě zajímá, co přesně má známé vývojářské a vydavatelské studio na mysli a zda jejich snaha o snížení cheaterů ve hře bude konečně úspěšná.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.