Top 22 nejlepších hráčů ve FIFA 22

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: EA

Na začátku tohoto měsíce byla představena FIFA 22. Tato světoznámá fotbalová herní série má hodně fanoušků, ale možná ještě více kritiků. Hlavní tváří hry zůstává podobně jako ve FIFA 21 francouzský útočník Kylian Mbappé. Stejně jako minule, FIFA 22 byla vydána i na herní platformě Steam, na které se poprvé objevila loňská FIFA 21. Doufáme, že tato započatá pouť bude i nadále pokračovat. Ve FIFA 22 najdeme několik herních režimů – klasickou kariéru, Voltu a FIFA Ultimate Team. EA také stále drží až na pár výjimek licenční monopol na fotbalové značky, kluby a organizace s nimi spojené.

Jedna z nejznámějších fotbalových her nabízí přibližně 30 ligových soutěží, 90 stadiónů, 700 týmů a více jak 17 000 hráčů z celého světa. V následující tabulce vidíme 22 nejlepších hráčů hry FIFA 22. Souhlasíte s hodnocením hráčů? Chybí tam váš oblíbenec?

Hráč

Klub

Pozice

Hodnocení

Pokud jste předpokládali, že v TOP 22 se nenachází žádný Čech nebo Slovák, tak jste tipovali správně. Blízko tomu měl však slovenský stoper Milan Škriniar, který se s hodnocením 86 dostal k nejlepším hráčům italské Serie A. Nejlépe hodnoceným českým fotbalistou s hodnocením 82 se stal hráč anglického West Hamu, Tomáš Souček.

Zdroj: ea.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn