After Us – Gaia

After Us se pokusí obnovit přírodu už v květnu

27. 3. 2023
Zdroj náhledu: Piccolo

Future Games Show Spring Showcase přinesl pár zajímavých kousků a jedním z nich je nádherný temně laděný příběh After Us. Nový trailer kromě barvité ukázky zničeného světa potěšil všechny nedočkavé fanoušky. After Us je vydání blíže, než byste doufali, a titul si budete moct zahrát už 23. května na PC skrze Steam, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Pomozte bělovlasé dívce, Duchovi života Gaie, v temném a lidmi zpustošeném světě nalézt poslední zbytky naděje a obnovit přírodu.

Trailer nás blíže seznamuje nejen s prostředím, ale i s možnostmi interakce. Gaia je sice drobná a bude muset čelit agresivním nepřátelům zvanými Požírači, ale díky svému zpěvu bude moct pátrat po nádobách uchovávajících duše zvířat, které do nich Matka příroda z posledních sil zapečetila. Cestování po hromadách odpadků, mezi ruinami lidské civilizace i skrze mrtvou krajinu na první pohled působí dost pesimisticky. Avšak kde je temnota, je i světlo a odvaha malé dívky může krutý osud zvrátit… budete-li ve svém snažení úspěšní. Ostatně, to zjistíte už za pár týdnů.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.