Viewfinder – zamotejte si hlavu

Viewfinder nabídne hrátky s perspektivou

27. 3. 2023
Zdroj náhledu: Thunderful Publishing

Logické hádanky mohou mít tolik podob. Každá z nich se hráči pokouší naservírovat naprosto jedinečný zážitek. Zářným příkladem toho může být série The House of Da Vinci, Monument Valley či takový Dorfromantik. Nová hra s názvem Viewfinder si stejně tak jako Superliminal bude pohrávat s perspektivou a otestuje vaše prostorové vnímání, ale na trh vnese několik zajímavých a svěžích nápadů. Sad Owl Studios oznámilo svou první hru, která se pokusí prorazit si cestu mezi tvrdou konkurencí, protože jak jste si jistě všimli, logické hry začínají být opět v kurzu.

Viewfinder jako jemu podobné hry nabídne až zenový zážitek k tomu, abyste měli dostatek klidu na řešení logických hádanek. Ty budou spočívat v tom, abyste dokázali zkroutit realitu a přetvořit svět kolem vás pomocí fotografií, obrazů, pohlednic, náčrtů a dalších obrazových vjemů. Ty „oživíte“ jedině tak, že je vhodně umístíte do světa a budete doufat, že vykonají tu správnou akci. Cesta je cíl a ta vaše může započít už někdy během tohoto roku na PC a PlayStation 5. Překonejte různé překážky ve snově nádherném světě, odtajněte jeho záhady a pohlaďte si roztomilou kočičku.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.