Statistiky Hogwarts Legacy odhalují nejvíce používané kouzlo

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Vývojáři úspěšné kouzelnické videohry Hogwarts Legacy se podělili o další zajímavé údaje dokazující, jak moc silnou fanouškovskou základnu titul měl v prvních týdnech své existence. Hráči nejenže ve hře strávili přes čtyři sta milionů hodin a vypěstovali takřka osm set milionů magických rostlin, ale aby toho nebylo málo, statistiky přidávají až směšně vysoké číslo odhalující nejvíce používané kouzlo, Revelio. Tento výsledek určitě nepřekvapí, protože přece jen je Revelio jedno z prvních kouzel, které se naučíte ještě během počátečního tutoriálu a budete jej nadále využívat k odhalování tajných chodeb, truhel či jiných tajemství. Co naopak může některé zarazit, je počet, kolikrát hráči během hraní Revelio použili a v jakých časových intervalech.

Komunitní manažer společnosti Avalanche Software, Chandler Wood, na svém twitteru sdílel nejnovější statistiky týkající se prvního měsíce od vydání hry. Ty ukazují, že Revelio bylo použito více než sto miliardkrát. Revelio bylo sesláno více než 37 000krát za sekundu, tedy více než 2,25 milionkrát za jednu minutu. Asi není potřeba dodávat, že někteří hledači pokladů – ehm, já – seslali Revelio takřka na každém kroku nejen po Bradavicích, ale i mimo ně. Není proto divu, že se údaje vyšplhaly do tak enormních výšin. Přestože počet hráčů Hogwarts Legacy postupně klesá, očekáváme příval nových fanoušků po vydání hry na opožděné verze starších konzolí a Nintendo Switch.

Hogwarts Legacy si už nyní můžete zahrát na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Na PlayStation 4 a Xbox One titul dorazí 5. května 2023 a o takřka tři měsíce později, tedy 25. července, vyjde i na Nintendo Switch.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn