Lost Ark intro

Akční korejské MMORPG Lost Ark odloženo

2. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Lost Ark je korejské free-to-play MMORPG. Tato hra lokalizovaná společnostmi Amazon Games a Smilegate RPG měla být na podzim vydána i na západě. Po červnové uzavřené technické alfě bylo však vydání posunuto na začátek příštího roku.

Dle oficiálního oznámení si zapracování změn na základě zpětné vazby z alfy i nedávných aktualizací provedených v korejské verzi Lost Ark vyžádá více času, než se původně očekávalo.

„Abychom měli čas udělat to správně a zároveň zajistili, že se postaráme o wellness našich tvrdě pracujících týmů Amazon Games a Smilegate RPG,“ stojí konkrétně v prohlášení, které naleznete zde.

Lost Ark jako povedený klon Diabla?

Lost Ark je velmi povedeně vypadající klon Diabla, který na obrazovku vrhá hromady nepřátel a pak vás nechá likvidovat je pomocí ničivých kouzel a brutálních útoků. To všechno je okořeněno skvělými efekty, vybavením a hudbou. Ve vydaném traileru můžete vidět nejrůznější kouzla a útoky, jak likvidují skupiny nepřátel, můžete si také všimnout různorodé krajiny a lokací, ve kterých budete bojovat. Samozřejmě že nechybí ani oddechové akce v podobě romantiky nebo třeba plachtění či rybaření.

Plánovaná uzavřená beta bude probíhat od 4. do 9. listopadu pro každého, kdo si zakoupí balíček Founder's Pack, nebo se můžete zaregistrovat a získat šanci stát se testerem. Společnost Smilegate tvrdí, že bude každý měsíc poskytovat aktualizace o pokroku a v říjnu se otevřou oficiální fóra a kanál na Discordu.

Zdroj: igdb.com

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.