GRIME – úvodka

Akční plošinovka s prvky RPG zdarma na Epic Games Store

6. 7. 2023
Zdroj náhledu: Akupara Games

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat akční plošinovku s prvky RPG GRIME.

GRIME můžeme označit jako akční plošinovku s RPG prvky, která je skvěle laděná do žánru Souls her a podžánru Metroidvania. Hra před vás postaví přesně ty výzvy, které vám ve vteřině dokážou nakopat zadek a v nichž budete muset ukázat svůj herní talent a hlavně prověřit svoji trpělivost. Čeká vás zcela neznámý svět, v němž budete mít pouze jeden jediný úkol… přežít. Pokud by vás o hře zajímalo něco více, můžete se podívat na naši recenzi.

GRIME bude na Epic Games Store k dispozici do 13. července 2023. Poté se můžeme těšit na zajímavý simulátor Train Valley 2.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.