Akční střílečka Selaco slibuje obsáhlou ukázku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Altered Orbit Studios

Kvalitních stříleček není nikdy dost a je nutno uznat, že jich v přípravě na tento rok pár takových je. Jednou z nich je také nezávislý titul jménem Selaco, který na první pohled zaujme fanoušky kombinací her DOOM a F.E.A.R. Studio Altered Orbit Studios nyní odhaluje nadupaný trailer, aby v plné parádě předvedl svůj akcí nabitý boj v pixel artovém prostředí.

Na Patreonu Selaco si můžete stáhnout prvotní demo, ale autoři lákají na daleko větší ukázku, na oficiální demoverzi na Steamu, která má vyjít už toto léto v červnu. Doufat pouze můžeme, že se samotné vydání plné verze moc neprotáhne, i když je prozatím plánováno na ten samý rok, kdy očekáváme vydání Half-Life 3 a Portal 3 – na rok 2255.

Selaco vypráví příběh o lidstvu, které bylo zahnáno do podzemního zařízení pojmenovaného Selaco po pádu moderní civilizace. Domov bezbranných uprchlíků je nyní v ohrožení. Ozbrojení útočníci naruší klid a postavit se jim bude muset dívka jménem Dawn, jakožto nedávno jmenovaná kapitánka bezpečnosti ACE. Selaco nebude pouze akční střílečka, ale bude se zaměřovat především na osobní příběh Dawn a hledání všech tajemství podzemního krytu.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn