Kingdom Hearts – logo

Kingdom Hearts slaví dvacáté výročí mega trailerem

11. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Kingdom Hearts 4 bylo oficiálně oznámeno na akci při oslavě dvacátého výročí série. Vývojářské studio Square Enix nyní veřejně v rámci tohoto výročí zveřejnilo i první trailer k této nové hře. V sedmiminutovém videu mohou fanoušci vidět kromě novinek také první záběry z nové mobilní hry a samozřejmě Kingdom Hearts 4.

Trailer má trošku vážnější tón než předchozí série. Můžeme v něm ale vidět Soru, jak se spojuje se Strelitzií z Kingdom Hearts Union X, v bitvě proti nepříteli v lokaci, kterou Square Enix pojmenovalo Quadratum. Mělo by se jednat o město zasazené do realistického světa a údajně by mělo být co nejrealističtější.

Ze záběrů také můžeme vidět, že série udělala velký krok kupředu oproti svému předchůdci z roku 2019. Budou nás tedy nejspíš čekat především lépe vypadající boje a celkově lepší stylizace hry. Zároveň Square Enix také potvrdilo, že nový příběh se bude jmenovat Lost Master Arc.

Do hry se vrátí i Donald a Goofy, kteří se vydají na dobrodružství společně se Sorou a Strelitzií. Bohužel zatím neznáme žádné bližší datum vydání hry Kingdom Hearts 4. Naopak se můžeme těšit na mobilní Kingdom Hearts Missing-Link, které vyjde na Android a iOS nejspíš už během letošního roku.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.