Kingdom Hearts slaví dvacáté výročí mega trailerem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Kingdom Hearts 4 bylo oficiálně oznámeno na akci při oslavě dvacátého výročí série. Vývojářské studio Square Enix nyní veřejně v rámci tohoto výročí zveřejnilo i první trailer k této nové hře. V sedmiminutovém videu mohou fanoušci vidět kromě novinek také první záběry z nové mobilní hry a samozřejmě Kingdom Hearts 4.
Trailer má trošku vážnější tón než předchozí série. Můžeme v něm ale vidět Soru, jak se spojuje se Strelitzií z Kingdom Hearts Union X, v bitvě proti nepříteli v lokaci, kterou Square Enix pojmenovalo Quadratum. Mělo by se jednat o město zasazené do realistického světa Kingdom Hearts a údajně by mělo být co nejrealističtější.
Ze záběrů také můžeme vidět, že série udělala velký krok kupředu oproti svému předchůdci z roku 2019. Budou nás tedy nejspíš čekat především lépe vypadající boje a celkově lepší stylizace hry. Zároveň Square Enix také potvrdilo, že nový příběh se bude jmenovat Lost Master Arc.
Do hry se vrátí i Donald a Goofy, kteří se vydají na dobrodružství společně se Sorou a Strelitzií. Bohužel zatím neznáme žádné bližší datum vydání hry Kingdom Hearts 4. Naopak se můžeme těšit na mobilní Kingdom Hearts Missing-Link, které vyjde na Android a iOS nejspíš už během letošního roku.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn