NieR Automata anime – 2B v údivu

Anime NieR:Automata Ver1.1a nabírá další zpoždění

22. 3. 2023
Zdroj náhledu: @NieRA_anime_EN

Fanoušci anime byli už v lednu tohoto roku zasaženi nepříjemnou zprávou, že se vysílání oblíbeného seriálu na motivy akční videohry, NieR:Automata, pozastavuje. Po odvysílání prvních třech dílů se studio Aniplex omluvilo, že kvůli nárůstu onemocnění covid-19 v řadách jeho týmu se natěšení fanoušci nových dílů dočkají se značným zpožděním. Po měsíční pauze se anime opět rozjelo, a když už to vypadalo, že vysílání nestojí v cestě již žádné komplikace, opak je pravdou. NieR:Automata Ver1.1a se opět pozastavuje na dobu neurčitou z toho samého důvodu, jako tomu bylo během ledna. Mezi zaměstnanci produkčního týmu studia se znovu rozšířila nákaza covid-19, a tak se v pořadí devátého dílu dočkáme kdo ví kdy. Tato zpráva však u komunity vzbudila spíše podezření a znatelně otřásla její důvěrou.

Skrze oficiální účet na Twitteru bylo světu oznámeno, že následující epizody, včetně té deváté, jsou odsunuty kvůli dopadu virového onemocnění. Bohužel se zpráva nesetkala se stejnou reakcí jako ta první. Fanoušci místo slov podpory pro změnu dávají najevo své obavy a pochybnosti, že se takové problémy vyskytly ve stejném prostředí hned dvakrát za sebou v kratším časovém rozmezí. Mnozí si myslí, že schovávání se za pandemií může značit problematický výrobní proces, stejně jako tomu je u řady dalších společností. Alespoň že není ohrožena kvalita této herní adaptace, protože NieR:Automata Ver1.1a si prozatím u fanoušků vede nadmíru skvěle.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.