Nier Automata Ver1.1a – 2B v akci

Vysílání anime Nier: Automata Ver1.1a se pozastavuje

23. 1. 2023
Zdroj náhledu: @NieRA_anime_EN

Když už jsme si začali myslet, že covid-19 takřka vymizel z povrchu zemského, přišla pro fanoušky nedávno uvedeného anime Nier: Automata Ver1.1a zdrcující zpráva. Vysílání bylo bohužel pozastaveno kvůli nárůstu onemocnění covid-19 v produkčním týmu studia Aniplex. Tato smutná zpráva byla sdělena na oficiálním twitterovém účtu: „Děkujeme za vaši trvalou podporu anime Nier: Automata Ver.1.1a. Vzhledem k dopadu COVID-19 na produkci jsme se rozhodli odložit vysílání a distribuci čtvrté epizody i všech následujících epizod. Informace týkající se plánu vysílání a distribuce pro epizodu čtyři a další budou oznámeny na oficiálních stránkách anime a na oficiálním Twitteru již brzy. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti a obavy, které tato zpráva může způsobit našim fanouškům, kvůli těmto nepředvídatelným okolnostem. Děkujeme za pochopení.“

Anime Nier: Automata Ver1.1a bylo spuštěno teprve začátkem tohoto měsíce a dostupné jsou prozatím pouze tři epizody. V této chvíli není předem jasné, jak moc velké zpoždění seriál nabere oproti plánovaným datům, ale nezbývá nám nic jiného než trpělivě čekat. Animovaná adaptace populární videohry Nier:Automata z roku 2017 se alespoň v prvních třech epizodách s až chirurgickou přesností drží původní předlohy. Někteří fanoušci si však všimli odkazu na NieR Replicant a vzhledem k tomu, že příběh 2B a 9S ve hře můžete popostrčit hned několika možnými směry, bude jistě zajímavé sledovat, jakou cestu autoři zvolili protentokrát.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.