Assassin's Creed Mirage – assassin

Assassin’s Creed Mirage nakonec dorazí o týden dříve

15. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Assassin’s Creed Mirage je připraven! Přesně takovou zprávu dnes potvrdila společnost Ubisoft, která zároveň oznámila, že nový díl dorazí už o týden dříve, tedy 5. října letošního roku. Původně měl totiž nový Assassin’s Creed Mirage dorazit až 12. října.

Zprávu sdílel Ubisoft na svých sociálních sítích. Rozhodně vydání o týden dříve vítáme, a uvidíme, zda o něco dřívější vydání se neprojeví na kvalitě Assassin’s Creed Mirage. Jen dodejme, že nový díl by neměl být po obsahové stránce tak velký jako jeho předchůdci a měl by hráčům zabrat okolo 20 až 30 hodin čistého času. Zároveň bylo také potvrzeno, že Mirage nebude obsahovat žádná placená rozšíření a v plánu prý není ani nikterak dlouhá podpora. Uvidíme, co to v praxi bude znamenat. Na stranu druhou budou ve hře dostupné mikrotransakce, které by však měly být čistě kosmetické a neměly by mít žádný vliv na samotnou hratelnost.

Assassin’s Creed Mirage dorazí 5. října letošního roku pro Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC (Ubisoft Store a Epic Games Store).

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.