Assassin's Creed Mirage – assassin

Assassin’s Creed Mirage vám zabere dvacet až třicet hodin

1. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Vydání nového dílu Assassin’s Creed s podtitulem Mirage se nezadržitelně blíží, a proto není divu, že se o hře dozvídáme čím dál více informací. Nyní se Ubisoft v jednom rozhovoru rozpovídal o herní době, která zřejmě nebude nijak závratně velká.

https://www.youtube.com/watch?v=ZdlyuxVshPYHlavní producent Fabian Salomon v rozhovoru s francouzským YouTuberem Julienem Chièzem prozradil, že dohrát Assassin’s Creed Mirage zabere hráčům dvacet až třicet hodin. Konkrétně specifikoval, že těm hráčům, kteří budou s hraním spěchat, zabere Mirage okolo 20 hodin. Běžný průchod se pak odhaduje na 20 až 24 hodin. Pokud budete chtít titul splnit na 100 %, měli byste se dostat na hranici 25 až 30 hodin. To je o poznání méně než u předchozích dílů. Například Valhalla vám dokázala ukrojit z vašeho času i sto hodin. Ostatní hry série se pak pohybovaly kolem 40 hodin. Tímto je asi jasné, že Assassin’s Creed Mirage bude spíše menší hrou v rámci série.

Assassin’s Creed Mirage vyjde 12. října letošního roku pro Playstation 5, Playstation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC (Ubisoft Store a Epic Games Store). 

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.