Beat Saber – úvodka

Beat Saber přichází s novým balíčkem skladeb

28. 5. 2021
 

Do české hry Beat Saber přichází hudební balíček Interscope Mixtape, který se může pyšnit velkými jmény, jako je například Limp Bizkit, Maroon 5, LMFAO, Kendrick Lamar aj. DLC obsahuje celkem sedm žánrově pestrých skladeb. Celý balíček stojí 13,99 €, ale momentálně ho můžete pořídit s 30% slevou. Seznam skladeb najdete níže.

OneRepublic - Counting Stars
Kendrick Lamar - DNA.
The Pussycat Dolls - Don't Cha
LMFAO ft. Lauren Bennett, GoonRock – Party Rock Anthem
Limp Bizkit - Rollin’ (Air Raid Vehicle)
Maroon 5 - Sugar
Gwen Stefani - The Sweet Escape ft. Akon

Beat Saber je velmi úspěšným počinem českého studia Beat Games. Tento rytmický a až chorobně návykový titul si rychle získal obrovskou popularitu, kterou si od svého vydání v roce 2018 drží dodnes. Pro ty, kteří ještě náhodou Beat Saber neznáte… vžijete se na chvíli do role rytíře Jedi a se svým světelným mečem budete do rytmu hudby přesekávat barevné kostky. Finta je v tom, že některé kostky mají na sobě směr, kterým je musíte přeseknout, a někdy se vám do cesty postaví i různé překážky. Cílem je nasbírat co největší počet bodů bez toho, aniž byste se zmýlili. V takovém případě váš bodový stav klesne na nulu.  

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.