Festival herní hudby Save & Sound započne už dnes

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: saveandsound.io

Dnes večer v 19.00 začíná čtyřdenní digitální festival herní hudby Save & Sound, který můžete sledovat zdarma na Steamu, YouTube, Twitchi a samozřejmě na oficiální stránce festivalu. Jak už z názvu vyplývá, jedná se o jakousi oslavu herní hudby, která mnohdy dokáže skvěle podtrhnout a vyzdvihnout hráčský zážitek na úplně nový level. Možná si to neuvědomujeme, ale zvuky a hudební podklad jsou velmi důležitou součástí každé hry, proto je potřeba řádně oslavit tvrdou práci všech lidí, kteří se právě o tuto složku her starají.

Vždy od 19.00 do 22.00 je připraven program, během kterého si můžete poslechnout předem nahrané skladby, ale také živá vystoupení, rozhovory s vývojáři, pohledy do zákulisí z tvorby a nahrávání či další překvapení. K poslechu bude hudba z titulů, jako jsou například Pumpkin Jack, Hades, Transistor, Call of the Sea, Yaga, Trine 4, Paradise Killer, Drake Hollow, Creaks, Genesis Noir, Star Renegades, Atomicrops, Kathy Rain a dalších.

Festival s sebou nese ještě další akce, jako je vydání zcela nové demoverze rytmické hry The Forest Quartet a také výprodej na Steamu.

Zdroj: saveandsound.io

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn