Betrayer - náhled

Betrayer se po dvou letech vrací do digitální distribuce, a ještě k tomu zdarma

11. 7. 2023
Zdroj náhledu: Blackpowder Games

Hororová stealth akce Betrayer od vývojářského studia Blackpowder Games byla v roce 2021 odstraněna z digitální platformy Steam. Nyní, po dvou letech, se do digitální distribuce vrací, a to prostřednictvím obchodu GOG, který ji navíc nabízí zcela zdarma.

Osud této hře příliš nepřál. Nejenže titul svoji kvalitou hráče a herní kritiky příliš nenadchnul, ale před dvěma lety náhle zmizel také ze Steamu. Nikdo bohužel nevěděl proč a zdálo se, že je osud Betrayer zpečetěn. Záchranný kruh však přišel z obchodu GOG, který hru vrátil do distribuce. Co je na tom ale mnohem lepšího, je fakt, že si každý uživatel může Betrayer přidat do své knihovny zcela zdarma.

Není jasné, jestli se hra dostane i na jiné platformy, ovšem zvláštní je, že GOG její rozdávání nijak časově neomezil, alespoň tedy prozatím. Každopádně pokud Betrayer nevlastníte, určitě si jej do knihovny přidejte.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.