Biomutant – akce

Biomutant představuje systémové požadavky

16. 2. 2021
Zdroj náhledu: biomutant.com

Teprve nedávno jsme se po několikaletém čekání dozvěděli datum vydání tohoto zajímavého kung-fu RPG ze světa mutantů. Biomutant okouzlil nespočet herních fanoušků, avšak nyní přichází bod zlomu – dozvěděli jsme se systémové požadavky na váš počítač, abyste Biomutanta vůbec rozjeli. HW nároky ukazují, že i přes to všechno nebude takový problém pro většinu počítačů hru rozchodit, a s pouhými 25 GB vyžadovaného místa se váš stroj tolik nezapotí.

Datum vydání 25. května se kvapem blíží. Švédské nezávislé studio Experiment 101 nám slibuje herní zážitek, který se nebude dát jen tak srovnávat s jinými RPG tituly. Hru pozorujeme už dlouho a velkým překvapením je celková velikost, která je vzhledem k otevřenému světu a vizuální stránce relativně malá. Biomutanta si zahrajete na PC (Steam), Playstationu 4 a Xbox One.

Už se nemůžeme dočkat, až vám skrze recenzi sdělíme všechny naše dojmy a postřehy nejen z celkového hraní, ale i příběhu a dalších zajímavostí. Jestli bude Biomutant skutečně tak jedinečný, si musíme ještě pár měsíců počkat.

Utáhne to váš počítač?

Minimální požadavky:

Operační systém:

Windows 7 nebo vyšší (64 bit)Procesor: AMD FX-8350 nebo Intel Core i5-4690K nebo novější, běžící na frekvenci 3,5 GHz Paměť: 8 GB RAMGrafická karta: 4 GB s podporou Direct3D 11 – GeForce GTX 960 nebo Radeon R9 380DirectX: Verze 11Úložiště: 25 GB volného místaZvuková karta: Integrovaná či dedikovaná kompatibilní s DirectX 9Dodatečné poznámky: myš, klávesnice a internetové připojení

Doporučené:

Operační systém

: Windows 10 (64 bit)Procesor: AMD Ryzen 5 1600 nebo Intel Core i7-6700K nebo novější, běžící na frekvenci 3,2 GHz Paměť: 16 GB RAMGrafická karta: 6 GB s podporou Direct3D 11 – GeForce GTX 1660 Ti nebo Radeon RX 590DirectX: Verze 11Úložiště: 25 GB volného místaZvuková karta: Integrovaná či dedikovaná kompatibilní s DirectX 9Dodatečné poznámky: myš, klávesnice a internetové připojení

Zdroj: Steam

Biomutant – svět
Zdroj: igdb.com

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.