Do Fall Guys míří skiny z DOOM Eternal

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Multiplayerová plošinovka Fall Guys odhalila nejnovější přírůstky do rodiny skinů. Roztomilou „fazolku“ můžete ve hře oblékat skoro do všeho, na co si vzpomenete, od zvířat až po jídlo. Nyní však vývojáři konečně odhalili nejnovější crossover – skiny s tématikou Doom Eternal. Ve hře se tak můžete prohánět jako děsivý Cyberdemon, Cacodemon a dokonce i jako samotný Doom Slayer. Ve světě Fall Guys tyto nové skiny nevypadají děsivě, spíše naopak.

Již před několika týdny jsme se dozvěděli o spolupráci těchto dvou značek, proto jsme něco podobného očekávali. Na našem nadšení to stejně nic neubírá. Mix dvou tak rozdílných her je ale překvapivě velmi povedený. Co si myslíte vy?

Takový crossover není ve Fall Guys poprvé. Už dříve jste mohli ve hře vidět běhat postavu Scouta z Team Fortress i robota P-Body z Portal 2. V listopadu byl přidán skin husy ze hry Untitled Goose Game od vývojářů House House. V prosinci jsme se dočkali skinů dvou populárních osobností internetu – Tyler „Ninja” Blevins a Jimmy „MrBeast“ Donaldson. Co nebo kdo to asi bude příště?

Skákací battle royale se stal velkým hitem ještě ve své beta verzi. Při jeho oficiálním spuštění dokonce padaly servery z přetížení náporem hráčů. Svou inspiraci čerpali vývojáři v japonské televizní soutěži Takešiho hrad. Sláva poté začala postupně upadat nejspíše i díky vydání Among Us, na které většina hráčů přešla. Skalní fanoušci hry však tvoří stále velkou komunitu. V této době probíhá již 3. sezóna, která přinesla zimní tématiku a s ní nový obsah v podobě map a skinů.

Ve videu si můžete Fall Guys skiny Doom Eternal prohlédnout. Do hry oficiálně dorazí 12. ledna, tak šetřete vítězné korunky. Jak už je zvykem, jednotlivé skiny se nejspíše budou prodávat ve dvou kusech, spodní a vrchní díl.

Zdroj: screenrant.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn