Do Fall Guys míří skiny z DOOM Eternal

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: twitter/fallguysgame

Multiplayerová plošinovka Fall Guys odhalila nejnovější přírůstky do rodiny skinů. Roztomilou „fazolku“ můžete ve hře oblékat skoro do všeho, na co si vzpomenete, od zvířat až po jídlo. Nyní však vývojáři konečně odhalili nejnovější crossover – skiny s tématikou Doom Eternal. Ve hře se tak můžete prohánět jako děsivý Cyberdemon, Cacodemon a dokonce i jako samotný Doom Slayer. Ve světě Fall Guys tyto nové skiny nevypadají děsivě, spíše naopak.

Fall Guys Doom Eternal skiny
Zdroj: screenrant.com
Fall Guys Doom Eternal odhalení
Zdroj: Twitter.com/fallguysgame

Již před několika týdny jsme se dozvěděli o spolupráci těchto dvou značek, proto jsme něco podobného očekávali. Na našem nadšení to stejně nic neubírá. Mix dvou tak rozdílných her je ale překvapivě velmi povedený. Co si myslíte vy?

Takový crossover není ve Fall Guys poprvé. Už dříve jste mohli ve hře vidět běhat postavu Scouta z Team Fortress i robota P-Body z Portal 2. V listopadu byl přidán skin husy ze hry Untitled Goose Game od vývojářů House House. V prosinci jsme se dočkali skinů dvou populárních osobností internetu – Tyler „Ninja” Blevins a Jimmy „MrBeast“ Donaldson. Co nebo kdo to asi bude příště?

Skákací battle royale se stal velkým hitem ještě ve své beta verzi. Při jeho oficiálním spuštění dokonce padaly servery z přetížení náporem hráčů. Svou inspiraci čerpali vývojáři v japonské televizní soutěži Takešiho hrad. Sláva poté začala postupně upadat nejspíše i díky vydání Among Us, na které většina hráčů přešla. Skalní fanoušci hry však tvoří stále velkou komunitu. V této době probíhá již 3. sezóna, která přinesla zimní tématiku a s ní nový obsah v podobě map a skinů.

Ve videu si můžete Fall Guys skiny Doom Eternal prohlédnout. Do hry oficiálně dorazí 12. ledna, tak šetřete vítězné korunky. Jak už je zvykem, jednotlivé skiny se nejspíše budou prodávat ve dvou kusech, spodní a vrchní díl.

Zdroj: screenrant.com

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn