Young Souls _ objevení portálu

Bojovka Young Souls vyjde pro Xbox 10. března 2022

3. 3. 2022
Zdroj náhledu: 1P2P

Vydavatel The Arcade Crew a vývojářské studio 1P2P oznámili, že jejich nový titul Young Souls vyjde 10. března 2022 pro Xbox One a Xbox Series X|S. Hra vyšla na Google Stadia již v srpnu 2021 a nyní se dostává i na další platformy.

Strhující příběh Mladých duší sleduje dvojčata, která pátrají po svém opatrovníkovi, profesorovi, který záhadně zmizel těsně předtím, než dvojčata objevila nevysvětlitelný portál v jeho sídle. Dvojice nyní tráví dny touláním se po malebném městečku, získáváním výhod v posilovně a nákupem nového oblečení, než se v noci pustí do boje s dungeony plnými nepřátel. Jenn a Tristan mají v rukou osud svého milovaného společníka i celého světa a musí se postavit nevýslovným nebezpečím a vybojovat rozhodující bitvy svého života.

Nejnovější informace o hře Young Souls najdete na oficiálních stránkách hry, na seznamu přání ve službě Steam a na Twitteru.

Zdroj: Xboxera

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.