Counter Strike 2 náhled

Brollan zůstane v týmu fnatic až do roku 2024

19. 3. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Švédský celek fnatic oznámil, že mladá hvězda Ludvig „Brollan“ Brolin podepsal novou tříletou smlouvu, což znamená, že  tým fnatic neopustí až do roku 2024. Brollan patří do nejlepších hráčů světa, již dvakrát se v celkovém hodnocení hráčů umístil do dvacátého místa. V roce 2019 byl devatenáctý a v roce 2020 dokonce patnáctý.

Mladý Švéd prorazil na scénu již v roce 2017, kdy se objevil v reality show GAMERZ. Téhož roku také zaskočil za hráče Freddyho „KRIMZ“ Jonassona a snažil se pomoct týmu fnatic kvalifikovat se do světového finále na turnaji WESG 2017 EU & CIS Regional Finals.

Brollan nejdříve působil v týmu GODSENT a poté v týmu Red Reserve. Ani v jednom týmu se nezdržel dlouho, teprve u fnatic si našel svoje dlouholeté místo. K týmu fnatic se přidal v roce 2018 a nahradil tak hráče Robina „flusha“ Rönnquista.

Švéd je cenný hráč týmu. Týmu fnatic pomohl získat titul v turnajích PLG Grand Slam 2018 a DreamHack Masters Malmö 2019. Minulý rok také poprvé získal MVP medaili na ESL Pro League Season 11. 

Pro fanoušky CS 2 tohle bude jistě radostná zpráva a mohou se těšit na další skvělé výkony mladého talentovaného hráče v týmovém dresu. Tým fnatic můžete zanedlouho sledovat na ESL Pro League Season 13. Zde budou hrát proti týmům Luquid, Endpoint, Evil Geniuses, Virtus.pro a Astralis.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.