Brollan zůstane v týmu fnatic až do roku 2024

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve

Švédský celek fnatic oznámil, že mladá hvězda Ludvig „Brollan“ Brolin podepsal novou tříletou smlouvu, což znamená, že  tým fnatic neopustí až do roku 2024. Brollan patří do nejlepších hráčů světa, již dvakrát se v celkovém hodnocení hráčů umístil do dvacátého místa. V roce 2019 byl devatenáctý a v roce 2020 dokonce patnáctý.

Mladý Švéd prorazil na scénu již v roce 2017, kdy se objevil v reality show GAMERZ. Téhož roku také zaskočil za hráče Freddyho „KRIMZ“ Jonassona a snažil se pomoct týmu fnatic kvalifikovat se do světového finále na turnaji WESG 2017 EU & CIS Regional Finals.

Brollan nejdříve působil v týmu GODSENT a poté v týmu Red Reserve. Ani v jednom týmu se nezdržel dlouho, teprve u fnatic si našel svoje dlouholeté místo. K týmu fnatic se přidal v roce 2018 a nahradil tak hráče Robina „flusha“ Rönnquista.

Švéd je cenný hráč týmu. Týmu fnatic pomohl získat titul v turnajích PLG Grand Slam 2018 a DreamHack Masters Malmö 2019. Minulý rok také poprvé získal MVP medaili na ESL Pro League Season 11. 

Pro fanoušky tohle bude jistě radostná zpráva a mohou se těšit na další skvělé výkony mladého talentovaného hráče v týmovém dresu. Tým fnatic můžete zanedlouho sledovat na ESL Pro League Season 13. Zde budou hrát proti týmům Luquid, Endpoint, Evil Geniuses, Virtus.pro a Astralis.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn