Quake 2 – logiáš

Bude remaster Quake 2 odhalen příští týden?

4. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Začátkem letošního roku se objevila informace, že se připravuje remaster legendárního Quaka, respektive Quake 2. Původně jsem tomu nevěnoval příliš pozornosti, poněvadž jsem si myslel, že jde o obyčejné domněnky. Nicméně nyní se objevila další zpráva, a sice že remaster Quake 2 bude oficiálně odhalen na letošním QuakeConu, který se koná příští týden, přesněji od čtvrtka 10. srpna do neděle 13. srpna 2023.

První náznaky remaku hry Quake 2 se objevily na webových stránkách korejské organizace Game Review and Control Board v červnu tohoto roku. Nyní důvěryhodný leaker billbil-kun odhalil další informace, podle nichž bude na festivalu QuakeCon oznámeno vydání hry pro PC, PS5, PS4, Xbox X/Series a Switch.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.