Bloons TD 6

Žánr Tower Defense a nezávislá karetní roguelike hra zdarma na Epic Games Store

3. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat Bloons TD 6 a Loop Hero.

Bloons TD 6

Bloons TD 6 je pátým pokračováním slavné hry žánru tower defense, kterou vytváří studio Ninja Kiwi. Tento díl byl vydaný už v prosinci 2018, a to na PC, Android, iOS a macOS. Hrajete za národ opičáků, jenž bojuje proti obrněným nafukovacím balonkům a vzducholodím. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Bloons TD 6 bude na Epic Games Store k dispozici do 10. srpna 2023.

Loop Hero

https://www.youtube.com/watch?v=7P58L0AVIEMLich uvrhl svět do věčné smyčky a tím také uvrhl všechny obyvatele tohohle světa do nikdy nekončícího chaosu. Ovládejte balíčky mysteriózních karet a umisťujte nepřátele, budovy a terény podél každé z unikátních smyček. Sbírejte předměty, vybavujte mocnou kořistí každou třídu vašich hrdinů a nezapomeňte rozšiřovat jejich tábory. Při vaší cestě k zničení nekonečného chaosu budete také odemykat nové třídy a karty.

Loop Hero bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 10. srpna 2023. Posléze se můžeme těšit na hry Europa Universalis IV a Orwell: Keeping an Eye on You.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.