Bugatti a Black Desert

Bugatti se objeví v Black Desert… počkat, co?

8. 6. 2021
Zdroj náhledu: Pearl Abyss

Crossovery patří mezi velmi populární marketingové tahy dnešní doby. Chcete-li hru něčím ozvláštnit, přidejte do ní nějaké prvky jiného titulu. Tuto metodu velmi často vidíme v praxi například u hry Fall Guys: Ultimate Knockout, která chrlí jeden nový skin za druhým. Někdy nám ovšem crossovery naskytnou možnost nevěřícně kroutit hlavou nad tím, co to herní vývojáři zase vymysleli. Nejnovější příklad mluví za vše.

Francouzská firma produkující drahé luxusní automobily – Bugatti – nás dnes překvapila svým oznámením. S nedávno zveřejněným novým modelem auta totiž hodně fanoušků čekalo potvrzení herního obsahu do nové Forzy Horizon. Světe div se, místo závodní hry se Bugatti objeví v MMORPG hře Black Desert.

Pokud titul Black Desert znáte nebo o něm aspoň máte základní povědomí, určitě si kladete otázku, jak lze spojit automobily s fantasy světem, kde se nic takového nevyskytuje. Nedostanete sice nadupaný stroj, zato si budete moct prostřednictvím Pearl Shopu zpřístupnit Bugatti oblek pro svého rytíře i koně. Spolupráce kromě značkového vybavení nabídne i speciální úkoly, předměty a event.

Co zřejmě firmu Bugatti přimělo ke spolupráci zrovna s touto herní značkou, je údajně obrovská základna fanoušků, grafická kvalita napříč všemi platformami a zejména pak vášeň a posedlost technologiemi a kvalitou, kterou obě firmy sdílejí.

Black Desert si můžete zahrát na PC, Playstation 4/5, Xbox Series X/S, Xbox One a na mobilech.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.